24.7.2019 - Bohemia 1.etapa - Radvanec - klasika | ||
Kategorie: H21B 6.60 km, 15 kontrol | ||
1. | Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice | 65:06 |
2. | Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka | 67:29 + 2:23 |
3. | Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov | 68:33 + 3:27 |
4. | Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady | 68:45 + 3:39 |
5. | Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha | 70:02 + 4:56 |
6. | Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga | 70:42 + 5:36 |
7. | Janeček Mirek TJN9804 C OOB TJ Tatran Jablonec | 71:32 + 6:26 |
8. | Moravec Marek LPU8811 C OK Lokomotiva Pardubice | 73:25 + 8:19 |
9. | Málek Martin CST8902 C OB Strakonice | 74:09 + 9:03 |
10. | Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové | 74:14 + 9:08 |
11. | Ransdorf Jakub TAP9805 C KOB Tretra Praha | 76:40 + 11:34 |
12. | Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 77:26 + 12:20 |
13. | Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice | 77:28 + 12:22 |
14. | Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec | 79:42 + 14:36 |
15. | Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orientee | 80:01 + 14:55 |
16. | Viczián Péter 3908727 390 SZEGEDI VASUTAS SE | 84:05 + 18:59 |
17. | Svoboda Jakub ROU9301 C SKOB Roudnice nad Labem | 84:29 + 19:23 |
18. | Brettschneider Moritz 3418607 341 KAULSDORFER OLV BER | 85:18 + 20:12 |
19. | Štambuk Mario 2119203 211 OK MERZ | 86:21 + 21:15 |
20. | Malý Jakub N019102 N01 NEREGISTR | 86:22 + 21:16 |
21. | Studer Dominic 6389903 638 OLG MURTEN | 87:31 + 22:25 |
22. | Šmaus Antonín TJN0001 C OOB TJ Tatran Jablonec | 87:36 + 22:30 |
23. | Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec | 87:53 + 22:47 |
24. | Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga | 88:14 + 23:08 |
25. | Štambuk Andro 2119905 211 OK MERZ | 90:34 + 25:28 |
26. | Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja | 94:11 + 29:05 |
27. | Bereczki Máté 3909005 390 SZEGEDI VASUTAS SE | 94:44 + 29:38 |
28. | Štambuk Matej 2119504 211 OK MERZ | 96:11 + 31:05 |
29. | Tóth Péter 4039601 403 PÉCSI OE SPORTKOR | 98:06 + 33:00 |
30. | Kříž Jan N067501 N06 NEREGISTR | 101:05 + 35:59 |
31. | Koiser Bernd 1228707 122 HSV OL WIENER NEUST | 101:44 + 36:38 |
32. | Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany | 104:11 + 39:05 |
33. | Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk | 107:07 + 42:01 |
34. | Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Litvínov | 110:00 + 44:54 |
35. | Krejbich Daniel TJP9901 C TJ Sokol Troja | 110:20 + 45:14 |
36. | Štambuk Dario 2115901 211 OK MERZ | 116:29 + 51:23 |
37. | Kopasz Róbert 4019210 401 KALOCSAI TERM | 117:20 + 52:14 |
38. | Zideluns Mikelis 4518512 451 AUSEKLIS | 124:16 + 59:10 |
39. | Bersuck Lukas 3549502 354 BIELEFELDER TG | 129:57 + 64:51 |
40. | Zvagulis Ricards 451 451 AUSEKLIS | 132:50 + 67:44 |
41. | Mahou Alvaro 2419302 241 COTA TORREJON DE AR | 136:05 + 70:59 |
Šperl Milan N058001 N05 NEREGISTR. NEJDEK DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |